Relacja z Mikołajek 2014

W dniu 6 grudnia 2014 roku na obiekcie sportowym w Rosanowie odbyły się mikołajki dla zawodników z  grupy Żaków 2006/07.

Na chłopców czekało wiele atrakcji. Od samego rana chłopcy mieli okazję przyjrzeć się z bliska pracy na planie serialu "Komisarz Alex", gdzie mieli okazję poznać odtwórców głównych ról. Następnie wrócili do Rosanowa gdzie czekał na nich grill oraz poczęstunek. Po posiłku w szatni klubowej wręczone im zostały prezenty w postaci toreb, piłek  i kompletów meczowych sponsorowanych przez pana Kamila Pietrasika. Mikołajkowe prezenty wręczył znany zawodnik Grzegorz Krysiak.

Wkład w mikołajkowe prezenty mieli również byli piłkarze Widzewa Łódź, drużyna otrzymała piłkę z autografami byłych zawodników Widzewa. Natomiast nasz bramkarz Bartosz Oczadły otrzymał rękawice podpisane przez Macieja Mielcarza.

Dziękujemy pomysłodawcom oraz sponsorom.