Relacja z obozu

W dniach 16-25 sierpnia Nasza drużyna przebywała na obozie sportowym w nadmorskiej miejscowości Sztutowo. Chłopcy przez 10 dni mieli wiele treningów oraz moc atrakcji. Treningi odbywały się dwa razy dziennie, chłopcy mieli okazję trenować na kilku boiskach z nawierzchnią trawiastą, tartanową oraz na sztucznej murawie. Natomiast po zajęciach treningowych czekała na nich rozrywka oraz wiele konkursów i zabaw. Zawodnicy korzystali z basenu znajdującego się w ośrodku, basenu zewnętrznego, świetlicy ze stołami do tenisa stołowego, mini boiska do piłki nożnej znajdującego się przy ośrodku.

Przebywając w nadmorskiej miejscowości nie obyło się oczywiście bez wyjść na plażę i rozgrywania meczów na plaży, które sprawiały chłopcom nie lada frajdę. Po każdym wyjściu z plaży obowiązkowo musiały być lody, gofry i inne nadmorskie atrakcje.

Wszyscy uczestnicy byli grzeczni, nie stwarzali trudności i przykładali się do treningów. Mam nadzieję, że w następnym roku czeka Nas równie udany obóz. Trener

Powiązana galeria: